Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ucuzanet/domains/turkeyseo.com/public_html/engine/classes/referer.class.php on line 16 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ucuzanet/domains/turkeyseo.com/public_html/index.php on line 31 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/ucuzanet/domains/turkeyseo.com/public_html/index.php on line 35  BilişimTek > Bilişim Tek Telekomünikasyon Uzman Kadrosu ve Gelişmiş Çağrı Merkezi Yazılımı

Bilişim Tek Telekomünikasyon Uzman Kadrosu ve Gelişmiş Çağrı Merkezi Yazılımı

Bilişim Tek Çağrı Merkezi;Profesyonel uzman kadrosu ile Tüm çağrı merkezlerine proje desteği sağlıyor. Şuan 5 şube, 80 temsilci sayısı ile büyümeye devam ediyoruz. Bilişim Tek çağrı merkezi ile bu büyümede finansal destek, Uzman eğitim süreçleri ve banka alt yapıları desteği de sağlamaktadır. Bizimle sizde büyümek isterseniz Telefon : 0212 482 10 03 numaradan ulaşabilirsiniz
 
Çağrı Merkezi müşteri memnuniyeti odaklı bir sistemdir. Çağrıları, kurumun tercihleri doğrultusunda önceliklendirerek dağıtacak mekanizmalara sahiptir. Arayanları en kısa sürede en doğru müşteri temsilcisine bağlar. Böylece bekleme süresini en aza indirir. Operatörlerin profillerine göre (becerileri, uzmanlıkları, tecrübeleri) belli müşterilere belli operatörlerin cevap vermesi sağlanabilir.

Tanımı yapılan gruptaki müşteri temsilcileri sıraları dolduğunda gelen çağrı bekletilir ya da diğer kuyruklara transfer edilir. Çağrı Merkezi (Call Center ya da Contact Center), firmaların ya da kurumların diyalog halinde oldukları kişiler ya da diğer firma ve kurumlar ile olan iletişimlerini yürütmelerini sağlayan merkezlerdir.

Günümüzde, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firma ya da kurumların müşterileri için bilgilendirme, rezervasyon işlemlerini gerçekleştirme, yardım ve destek hizmeti verme gibi çeşitli alanlarda müşteri ilişkilerine kullandıkları yapılarak genel olarak verilen bir tanımlamadır.

Çağrı Merkezleri yoğun şekilde telefon çağrıları üzerinden işlem gerçekleştirmekle beraber e-posta, faks, SMS, çevrimiçi sohbet olarak adlandırılan web-chat uygulamaları gibi farklı iletişim kanallarını da yönetmektedir. Bu yapılanma gereği Çağrı Merkezleri sadece Call Center olarak değil, aynı zamanda Contact Center, Customer Contact Center, Customer Interaction Center gibi farklı isimlerle de ifade edilemektedir.

Kullanıdığımız yazılım sayesinde hem telemarketing, hemde diğer outsource konularında (Bilgi Hizmetleri, Randevu Hizmetleri, Müşteri Hizmetleri, Yardım Hizmetleri ) geniş bir alana hitap etmekteyiz.

Özverili çalışmalar ve sürekli destekleri esirgemeyen TurkCC Contact Center Solutions 'a teşekkürü borç biliriz